Spojme se, reality show skončila

Při proslovu Miloše Zeman jsem popíjel pivo a připíjel si Becherovkou. Volební kampaň byla napjatá, někteří jste se na facebook vyjadřovali velice agresivně vůči příznivcům Miloše Zemana.  Volební výsledky jsme sledovali společně s rodinou, kde jsme byli namíchaní, jak příznivci Miloše Zemana tak my mladší Karla Schwarzenberga.

Nemá asi cenu teď hlásat, to jak jsme nespokojení s nově zvoleným prezidentem. Nebo naopak se vysmívat příznivcům Miloše Zemana, ale znova se spojit. Když výsledky začaly být čím dál tím jasnější, požádal jsem tetu ať otevře becherovku a smířlivě jsme si připili na nového prezidenta. Smiřme se s tím, žádná tragédie nenastala. Ani jeden z nich nebyl ideální kandidát. Proto celá kampaň od fanoušku byla negativní. Lidé nebojovali za svého kandidáta, ale hanili toho druhého a jeho příznivce. Je třeba se s tím smířit, Zeman, ačkoliv je arogantní a jeho volební tým apeloval na xenofobii našeho národu, je náš budoucí prezident. Věřím tomu, že jeho arogance přispěje tomu, že se bude snažit být dobrým prezidentem.

Přiznivci Karla Schwarzenberga, jsme poražení! Reality show je u konce, zábava skočila a je čas se opět spojit. Dříve než se však smíříte s voliči Miloše Zemana, smiřte si s tím vnitřně.

Můj strejda volil Zemana ze strachu z toho, že si Němci budou nárokovat pozemky v místě kde bydlíme. Tak jsme se připili becherovkou (několikrát) a začali nadávat na nově zvoleného prezidenta. Mějme se zas rádi, však ony zas pomluvy našeho prezidenta nás opět spojí.