Dvě zajímavá videa o rozdávání a sdílení věcí zdarma


Včera večer jsem zveřejnil příspěvek: "Věci zdarma". Od té doby si je přečetlo přes 100 unikátních návštěvníku. Z nichž za ten den přišlo 80 jen z odkazu na Facebooku. Ostatních 20 se na stránky dostalo z různých zdrojů a klikli na tu stránky. Mám asi 350, z toho minimálně 50 cizinců a ne každý chodí na Facebook denně. Proč Vám to všechno říkám? Jen mám takový pocit, že na to klikl každý, kdo ten odkaz uviděl.  A to i spousta lidí, co určitě není z Prahy a je jen zvědavá, co mám za věci. Vy voyeuři!  
Moc zajímavých věcí jsem tam neměl, přiznávám. Ale to jaký zájem jste měli o to kliknout na to a podívat se, co si můžete ode mě vzít zdarma, mě vedlo tomu něco o sdílení a rozdávání věcí zdarma něco přečíst. A tak s vámi sdílím tyto dva odkazy (a to úplně zadarmo)

TED Talk o online nástrojicíh na výměnů věcí co nepotřebujeme a někomu se hodí a ten někdo má zas něco co se hodí vám.
A druhý odkaz se už týká konkrétního slovenského projektu, který se teď objevuje u nás. Ale zatím podle nabídky není příliš úspěšný.


Na co vám jsou plné knihovny knih? K většině z nich se už nikdy nevrátíte. Sdílejte je s ostatními, rozdávejte a berte si, co zajímá Vás a někomu je to už k ničemu. Chystám se pravidelně updatovat stránku Věci zdarma, tak se tu občas stavte a mrkněte, jestli Vám něco nehodí.

Budoucnost je ve sdílení. Po sdílení online začínáme sdílet věci. A nebo je rozdávat.